NR3 Studio04         BRx7 Mini2 lowres

 

W ofercie sprzętu pomiarowego Carlson Software znajdziemy m.in. model NR3 – jeden z najlżejszych, trzyczęstotliwościowych odbiorników GNSS dostępnych na rynku. W standardzie obsługuje konstelacje GPS, Glonass, Galileo oraz BeiDou, a 448-kanałowa płyta GNSS zapewnia wysoką dokładność i wiarygodność pomiaru. Modem 4G LTE i cztery akumulatory w technologii hot-swap umożliwiają 24h ciągłej pracy w najtrudniejszych warunkach pomiarowych.

Odbiornik BRx7 posiada nowoczesny sensor IMU odporny na zakłócenia magnetyczne. Model ten wyposażony jest w ponad 800-kanałową płytę GNSS, modem 4G LTE, Wi-Fi umożliwiające sterowanie z poziomu przeglądarki internetowej oraz dwa sloty bateryjne. BRx7 pozwala również na odbiór korekt Atlas. Wyposażony w unikalną technologię SureFix zapewnia wysoką wiarygodność rozwiązania RTK oraz zwiększa jego powtarzalność, dokładność i precyzję.

Wszystkie odbiorniki możemy połączyć z dowlonym kotrolerem polowym. Wśród nich znajdziemy pancerny Carlson Surveyor2 z niezwykle pojemną baterią i pełną klawiaturą alfanumeryczną oraz Mini2 dla tych, którzy stawiają na ergonomię w niewielkim wydaniu. Oba kontrolery działają na stabilnym systemie Windows Mobile 6.5. Dla osób, które swoje pomiary terenowe wspierają dużymi plikami DXF lub LandXML polecamy terenowy tablet Carlson RT4 z bardzo dobrymi paramterami wydajnościowymi i systemem Windows 10. Dzięki dedykowanej fizycznej klawiaturze wbudowanej w uchwyt do tyczki praca na dedykowanym oprogramowaniu Carlson SurvPC staje się przyjemnością.

Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych instrumentów, chętnie doradzimy w wyborze.